"جشنواره ملی جایزه ایثار" ویژه دانشجویان شاهد و ایثارگر در سطح کشور برگزار می گردد

۲۵ آذر ۱۳۹۶ | ۱۱:۴۷ کد : ۱۴۰۸ اخبار
تعداد بازدید:۸۹۱به گزارش روابط عمومی دانشگاه هنر این جشنواره هر ساله با هدف معرفی و تجلیل از مقام آموزشی تحصیلی، ایجاد پویایی، تحرک و افزایش انگیزه تحصیلی توسط بنیاد شهید و امور ایثارگران برگزار می گردد. 
بنابراین گزارش دانشجویان شاهد و ایثارگر علاقه مند و واجد شرایط می توانند در این جشنواره ملی شرکت نمایند. این جشنواره با مشارکت وزارت آموزش و پرورش، وزارت علوم تحقیقات و فناوری، وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی، دانشگاه آزاد اسلامی و حوزه های علمیه کشور برگزار می گردد. 
براساس این گزارش شرایط اختصاصی شرکت در این جشنواره، از طریق دبیرخانه جشنواره به شرح زیر است:
 همسر و فرزندان شهدا، جانبازان بالای 25% همسر و فرزندان، آزادگان و همسر و فرزندان، دانشجویان کارشناسی(نیمسال چهارم به بعد) باحداقل معدل 17، دانشجویان کارشناسی ارشد(نیمسال دوم به بعد) با حداقل معدل 18، دانشجویان دکتری با حداقل معدل 18. 
همچنین شرایط عمومی شرکت در جشنواره به شرح زیر اعلام شده است:
 رعایت شئونات اسلامی، نداشتن سابقه محکومیت در کمیته های انضباطی، عدم مشروطی در دوره ی تحصیل، نداشتن سنوات اضافه و عدم استفاده از تسهیلات آموزشی دانشجویان شاهد و ایثارگر. 
بنابراین گزارش مهلت ارسال آثار: 10/10/1396 است. 
علاقه مندان جهت کسب اطلاعات بیش تر به سایت ir.isaar.www و برای تحویل مدارک به دفتر امور دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه هنر نشانی چهارراه ولیعصر، کوچه شهید بالاور، ساختمان معاونت فرهنگی اجتماعی دانشگاه هنر، طبقه2 مراجعه و یا از طریق تماس با تلفن: 02166408230 اقدام فرمایید.