گزارش تصویری نمایشگاه پوستر «آب سهم همه» در دانشگاه هنر

۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ | ۱۶:۰۵ کد : ۲۴۵۳ اخبار
تعداد بازدید:۴۸۷

نمایشگاه گروهی پوستر با عنوان «آب سهم همه» به همت معاونت فرهنگی و اجتماعی با هدف به کارگیری استعداد‌های هنرمندان جوان در هنر طراحی گرافیک، پس از برگزاری ورکشاپ «آب سهمه هم» و آموزش تکنیک‌ها و روش‌های ایده‌پردازی، پرورش ایده و در نهایت اجرای آن برگزار شد.

آثاری از هنرمندان جوان، زهرا بهنام‌بخش، خسرو سپهری‌راد، فائزه شمیمی، کیوان شهید ثالث، مرجان قانع، مهسا رنج‌بر، هنگامه جعفرزاده، سمیرا حسینی اصل، فاطمه رحیمی، مهدیه هدایتی، وحیده عاملیان، مهران کولیوند، شیما گیوه‌چی، مهسا ولی‌پور، آمنه گل‌محمدی، جسیکا ماه‌گرفته، عاطفه طهماسبی، مریم تیموری، ریحانه مهدیان‌فر، مهدیه یعقوبی، ثنا فاطمی، مریم نجفی، عارفه شتا، مهسا چالاکی‌مهر در این نمایشگاه به نمایش گذاشته شد.

سعید داداشی سرپرست نمایشگاه و مدرس ورکشاپ «آب سهم همه»، معتقد است طراحی گرافیک در آگاهی‌بخشی و ترویج مفاهیم سازنده نقش به سزایی دارد و برگزاری چنین نمایشگاه‌هایی با ایجاد شوق و انگیزه در هنرمندان جوان، نقش به سزایی در ترویج مفاهیم فرهنگی و اجتماعی خواهد داشت.

نمایشگاه گروهی پوستر با عنوان «آب سهم همه» از تاریخ ۳۰ فروردین تا 2 اردیبهشت ۱۳۹۸ در نگارخانه دانشگاه هنر برگزار شده و مورد استقبال علاقه‌مندان هنرهای تجسمی قرار گرفت. آثار این نمایشگاه، پوسترهای طراحی شده توسط مخاطبان کارگاه یک روزه طراحی پوستر در مرکز آموزش­های هنری و تخصصی دانشگاه هنر بود. این مرکز که زیر نظر معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه هنر فعالیت دارد با حمایت از استعدادهای هنرمندان جوان با برگزاری کارگاه­های مهارت­افزایی هنری و برپایی نمایشگاه‌های مرتبط نقش بسزایی در ترویج و گسترش موضوعات فرهنگی و اجتماعی کشورمان داشته است.