برگزاری مراسم ویژه «روز جهانی مبارزه با ایدز» توسط کانون همیاران سلامت روان دانشگاه هنر

۲۱ آذر ۱۳۹۷ | ۱۴:۵۳ کد : ۲۱۰۰ اخبار
تعداد بازدید:۶۷۹

روز سه شنبه مورخ 97/9/13 به مناسبت روز جهانی مبارزه با ایدز به همت کانون همیاران سلامت روان دانشگاه و با همکاری دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری و مرکز بهداشت، درمان و مشاوره مراسمی با حضور دکتر سلطانی رییس دانشگاه، دکتر ارژمند معاون وقت فرهنگی و اجتماعی ، مدیران  حوزه فرهنگی و با حضور پرشور و گرم دانشجویان عزیز در تالار فارابی برگزار گردید. این برنامه ها شامل: 

  • پخش فیلم اسماء
  • پنل تخصصی با صحبتهای  دکتر درودی (مدیر  دفتر ایدز سازمان ملل در تهران UN ADIS)،  دکتر وحید جهان میری نژاد( مشاور رسانه ای اداره کل ایدز وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ) و دکتر منصوریان ( موسس  و عضو هیات امنای انجمن احیای ارزشها )  
  • برپایی نمایشگاه سلامت متشکل از غرفه های:
  1. آشنایی با آسیب های اجتماعی با حضور پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران به منظور آشنایی دانشجویان عزیز با اثرات سوءمصرف مواد
  2. انجمن احیای ارزشها
  3. باشگاه نوجوانان افق به منظور ارائه مشاوره در زمینه آشنایی و پیشگیری از رفتار های پرخطر
  4. آزمون های روانشناختی
  5. بازیهای متنوع فکری
  6. انجام مسابقات متنوع ورزشی

لازم به ذکر است طبق هماهنگی های بعمل آمده با انجمن احیای ارزشها، اتوبوس سلامت (موبایل کلینیک) جهت انجام رپیدتست(غربالگری تست ایدز) به موازات برگزاری مراسم در محوطه دانشکده هنرهای مستقر و جمع کثیری از دانشجویان را به شکل داوطلبانه مورد آزمایش قرار دادند.

همین برنامه روز دوشنبه مورخ 97/9/19 با همکاری گروه معارف در پردیس کرج توسط کانون همیاران سلامت و مرکز بهداشت، درمان و مشاوره برگزار گردید.